Od dawna wiadomo jest, że im człowiek młodszy tym szybciej może on opanować swą wiedzę. Szczególnie tyczy się to dzieci uczęszczających do przedszkola. Jeżeli jako rodzice wybierzemy dobre przedszkole z odpowiednio wykształconą kadrą będziemy mieć pewność, że nasze dziecko będzie miało dobrą opiekę. Jeszcze parę lat temu to rodzice decydowali czy zapisać swą pociechę na dodatkowe lekcje nauki języka obcego czy też nauki gry na jakiś instrumencie. Obecnie prawie każde przedszkole ma w swym programie wpisane te lekcje. Dzięki temu nie tylko wybrana grupa dzieci ma szansę na prawidłowy rozwój. Jednak jak okazuje się taki program nauczania nie obowiązuje w każdym przedszkolu publicznym. Osoby tam pracujące twierdzą, że liczba dzieci w danej grupie jest zbyt duża by można było bez problemu nauczać języki obce z dobrym rezultatem. Dlatego też wiele rodziców decyduje się na zapisane swej pociechy do przedszkola prywatnego. Prywatne przedszkole Tarnowo Podgórne jest jednym z tych ośrodków gdzie rodzice nie muszą obawiać się o dodatkowe lekcje swego dziecka. Program nauczania jest tak rozpisany by każdy mały osobnik miał możliwość. oprócz zabawy pozyskanie bardzo przydatnej wiedzy. Dzięki temu takie dzieci mogą bez obaw iść już od 6 lat iść do szkół i tam rozwijać swe nabyte umiejętności. Na pewno będzie im łatwiej zaaklimatyzować się w nowym miejscu i nie będą zbyt daleko w nauczaniu od swych starszych kolegów.